| Luu_3393 a întrebat:

Vreau sa-mi recomandati si mie masini de incepatori pentru ca in curand voi face scoala de soferi. Avand in vedere ca sunt fata cred ca imi trebuie ceva mai micut, m-am gandit la Volkswagen Lupo al carui pret nu este foarte mare.

Răspuns Câştigător
| Christian1 a răspuns:

Salut.
De inceput ti-ar trebui una din masinile urmatoare :
Matiz(in jur de 1000-1800 euro)Recomandat
Fiat Punto (pe la 900 - 2000 euro)
Nissan Micra(900 - 1700 euro)
WV Gold 3(de la 1000 - 1500 euro)
Dacia Solenza(800 - 2500 euro)
WV Polo (1200 - 2500 euro)
Masinile pe care le-am pronuntat mai sus le poti lua la preturile respective doar la Second Hand
Nu este recomandat sa iti iei din targuri.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fiecare data cand ma uit la lupo, rad cu lacrimi laughing)), cutie pe sosea.

| Braunion a răspuns:

Daca nu platesti tu benzina/motorina :
Matiz, Cielo, Espero, Renault Clio, Logan

Daca platesti benzina/motorina :
O Fabia sh Diesel.

| bobinyo a răspuns:

Dar totusi, lupo e prea mic. mai bine un golf 4 dar daca totusi e prea scump pentru bugetul u merge si un polotongue

| Marius92 a răspuns:

Raspunsul tau aici...Ford Fiesta 2002, 1.4 16v, 80 CP Benzina
Consum 5.5-6.0 l/100 km
Pret destul de bun (undeva intre 2000 si 2500 Euro).
Eu detin una de fix un an, si nu am fost nevoit sa merg in service decat pentru schimbul de ulei si filtre.
Recomand!