| EllaBååå a întrebat:

Va-ti uitat la dansez pentru tine finala?
daca da atunci cred ca ati vazut si dansul lui mihai petre cu sotia lui.nu stiu daca ati observat dar minhai avea pantofi cu toc...
oare dc?
rasp concret

Răspuns Câştigător
| alipisi1 a răspuns:

Pai ehu pot sa iti spun pentru ca eu fac dans sportiv si de la o anumit a varsta trebuie sa porti pantofi cu toc

4 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Dansul de societate, la barbati cat si la femei, incaltamintea este facuta special cu toc.

Răspuns utilizator avertizat
| TitiDrLove a răspuns:

Fiindca cu pantofi cu toc trebuia sa danseze...ce intrebare.acel stil de dans necesita si o tinuta aparte.

| SnYcK3rS a răspuns:

Mihai Petre a dansat cu sora lui, nici de cum cu sotia