| Trifan_Alexandru_1997 a întrebat:

Am si eu o intrebare mai ciudata nu stiu daca am nimerit categoria daca ma puteti ajuta ar fi frumos.Am dat examenul auto de 2 ori si l-am picat, a treia oara cand am fost sa ma programez nu am mai primit foaia cu data si locatia examenului. Cand am fost inainte mi sa dat.Sa schimbat cumva ceva de nu se mai da sau am nevoie neaparat de acea foaie la examen? Deoarece data examenului e trecuta in dosar.

1 răspuns:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Ar trebui sa te duci inapoi ca nu ar trebui sa raman foaia la politisti acolo unde te programezi, poate din greseala a uitat sa ti-o dea.