| PrisacariuAndreiCosmin1 a întrebat:

Buna ziua, am un audy 80 b4 berlina și de puțin timp mi s-o blocat termostatul și mi-a crăpat radiatorul de căldură. Am schimbat termostatul și radiatorul ba chiar și ventilatorul și rezistenta de treapta. Și tot nu da căldură, dacă știe cineva care ar fi problema sa lase un mesaj, va mulțumesc.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La un meștere care a VĂZUT mașina și problemele expuse, ai fost?

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca e diesel, sufla pe la garnitura de chiulasa (compresie in racire).
Boala dieselurilor indestructive de la VAG.