| andreipopa73 a întrebat:

As dori sa achizitionez o masina la mana a doua si nu stiu ce cost ar avea. Masina pe care as vrea sa o cumpar este un volvo S60 din 2013 cu motor 1.6 diesel. Care este pretul normal pentru o astfel de masina si ce ar trebui sa verific inainte de a o cumpara?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Autovit.ro
mobile.de

cauti fix modelul ala si vezi orientativ ce preturi sunt pe piata.

Inainte de a o cumpara ideal ii faci o verificare la un service autorizat Volvo si verifici ca vanzatorul are toate actele in regula inclusiv fiscalul de la primari

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Wow - faină mașină!
Uite prețuri aici, orientativ
https://www.olx.ro/......volvo-S60/

| MihaiNicu23 a răspuns:

In jur de 9000 de euro costa.

| psica a răspuns:

Vreo 3000/4000 €