| DinuMariankim a întrebat:

Buna ziua
Masina în cauza este un Peugeot boxer din 2016 ( fuge singura stânga dreapta, am schimbat toată articulația fata + caseta de direcție, am făcut și geometria si tot degeaba ).
Daca a mai avut cineva problema asta îl rog sa ma ajute orice ce sfat este bine venit
Mulțumesc

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Ai folosit piese noi sau fiare vechi? Ai facut geometria si aia ce au spus,este totu bine sau? Aia care fac geometria masinii daca ceva nu este bine,nu pot s-o faca,deci daca masina fuge in zig zag laughing e clara ca aia nu tiau facut nimic,dar tiau luat banii.
Daca is piese rele aia trebuie sa le vada si sa zica, pentru ca daca o singura piesa de la suspensie, de la directie este rea, geometria nu mai merge facuta, nu mai iese nu are cum.
Dar aia probabil sa iti ia banu, au zis gata merge struna laughing.
Ce mai tara este si RO asta cu oamenii aia de 2 lei.

| Nick007e a răspuns:

Teoretic atâta timp cât ai făcut geometria rotilor nu ar trebui să ai pic de joc in roti. Înainte să ați facă geometria ei controlează să nu ai joc la roti. Poate ai un pitic sub capota și mai volaneste și el?