| Eddy1995 a întrebat:

Buna ziua/seara Am un ford focus 1.4 benzina din 2000 si am o problema la el, cand ma opresc in trafica (La semafor) ramane in relanti, cand vreau sa pornesc de pe loc de la semafor, incepe sa se inece si nu are putere, de ce? Si mai am o intrebare, ce este acesta din poza? http://imgur.com/40lcFdA, Dau funda mare.

1 răspuns:
| sparkyy1990 a răspuns:

Pff frate si eu am aceeasi problema si din cate am inteles ar fi catalizatorul infundat sau pompa de benzina dar acum astept sa treaca sarbatorile sa o duc la mecanic... bafta sper sa o faci!