| bulzz a întrebat:

Cam care ar fi inaltimea potrivita pentru o motocicleta sport precum cbr 600 rr, yamaha r6

4 răspunsuri:
| bulzz explică:

Vroiam sa spun inaltimea celui care o conduce pentru a sta cat de cat confortabil si pentru a nu sta intins la maxim sa ajunga la ghidon

| ConstantinCyofu a răspuns:

Pai inaltimea ar cam fi de 1.20 - 1.30 metri asa cred... are un vecin de-al meu yamaha dar a lui e de teren si nu e r6

| Gargoyle a răspuns:

Intre 1.65 si 1.85 este ideal.Eu am 1, 92 si stau cam incomod pe o sportiva ca R6. Buba mare e ca as vrea un Kawa supersport, dar scaritele sunt mai sus decat la un R6 laughing Nu-mi ramane decat sa fiu adeptul Enduro-touring happy

| G3 a răspuns:

Minim 1,65 m. ca sa o poti controla. bine.