| alexutzu08 a întrebat:

Cam cat consuma acest Mitsubishi? este avantajos? are si cutie automata:D.http://mitsubishi.anunturi-auto.4tuning.ro/......44693.h tml Ms!

1 răspuns:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca este in stare buna caroseria, nu are rugina si partea mecanica la fel isi merita absolut toti banii, pana la ultimul leu! Este o masina destul de buna, vad ca are si telescoape modificate, cauciucurile costa aproximativ 500 de euro deci si alea cresc pretul masinii, daca nu are volan dreapta este foarte ok la pretul asta!