| kathgilbert a întrebat:

Cam cate intrebari din Sanctiuni si infractiuni pica la examenul de teorie pentru categoria B? Sunt identice cu cele din carte?

2 răspunsuri:
| armanu a răspuns:

Nu sunt chiar la fel. Si iti pot cadea mai mult de 1-2, posibil 3-4. Dar este un chestionar ( cui ii pica are ghinion ) care are 7 intrebari din sanctiuni si contraventii.

| theomoldoveanu a răspuns:

Una, maxim 2. sunt exact ca in carte. mai bine fa teste pe drpciv.ro ca sunt aceleasi intrebari INTOCMAI. lucreaza destul si ai sa iei perfect.