| anonim_4396 a întrebat:

Cam de la ce investitie as putea porni pentru a-mi deschide un magazin cu piese auto?

3 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

100.000 euro bani pe care sa nu te mai bazezi... stocuri adica

| FashionDiva a răspuns:

Poti incepe cu 2-3000 pentru acte/sediu, nu este nevoie sa ai stoc doar ca vei avea timpi mai mari de livrare. Gasesti mai multe info aici - http://www.vandpieseauto.com

| popescum a răspuns:

Omul vrea sa isi deschida un magazin auto...nu un supermarket auto. 20.000 euro sunt suficienti pentru inceput.