| uzzi92 a întrebat:

Cand incepe sezonul 15 din Top Gear?

7 răspunsuri:
| uzzi92 explică:

Sezonul 14 s-a terminat. A fost si un episod 8.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vara aceasta! baietii s-au apucat de filmari!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 27 iunie 2010 in UK.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ce program va fi in Romania seria 15 la top gear?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar stie cineva cum se poate vedea BBCTwo live? happy Am inteles ca va fi difuzat seara si pana dimineata urmatoare nu o sa am rabdare. blushing Deci daca cineva are vreo idee, sa posteze happy

| charlie the alien a răspuns:

Pai eu credeam ca sezonul 14 nici nu s-a terminat, in cazul in care in episodul 7 din seria 14( care e ultimul episod aparut( zice ca s-a terminat sezonul desi nu prea cred, intra pe topgear.com si ar trebui sa zica.

| Leytto a răspuns:

Încă nu se știe, mai urmează 2 din 3 episoade din The Best of Top Gear, unul pe 17/Ian/2010 și unul pe 24/Ian/2010, iar primul a fost pe 10/Ian/2010