| myandmy a întrebat:

Cand primim bani inapoi pentru taxa auto. a intrat in vigoare suspendarea ei si trebuie sa primim bani dar cand?

4 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Bani se primesc de mult..tot ce trebuie este sa va prezentati la finante si sa inregistrati, complectati niste acte cu un cont si o sa va de-a un termen..asa ii la noi in Cluj (un prieten dupa 2 sapt i-a introdus in cont 4300lei!)

Răspuns utilizator avertizat
| crengosu a răspuns:

Eu am de luat 9800 roni.Am hotarare judecatoreasca, din data de 04-05-2012 Fiscul mi-a facut recurs. Instanta de ju.ma amanat tocmai an 2013 luna mai. Avocatul spune ca an cel mult un an si doua luni primesti bani.LACluj poate e alta lege? nu stiu ce sa mai cred. Minciunile sunt peste tot. Ce raspuns imi-mai puteti da.

| crengosu a răspuns:

Eu am de luat 9800 roni.Am hotarare judecatoreasca, din data de 04-05-2012 Fiscul mi-a facut recurs. Instanta de ju.ma amanat tocmai an 2013 luna mai. Avocatul spune ca an cel mult un an si doua luni primesti bani.LACluj poate e alta lege? nu stiu ce sa mai cred. Minciunile sunt peste tot. Ce raspuns imi puteti da.