| Kelz0 a întrebat:

Care e cel mai bun atv de 125cc cu motor yamaha 15cp renegade sau hummer? va rog raspundeti

1 răspuns:
| yonut26 a răspuns:

Din cate vad tu vrei s aiti iei un atv nou la 500 euro daca am dreptate.Am avut si eu si in a 2 zi s-a ars alarma si claxonul, dupa o luna cauciucurile erau praf si nua m mers ca un nebun cu el iar dupa jumatate de an s-a rupt cadru.Sa nu faci o asemenea prostie sa iti iei o chinezarie de aia, mai bine mai astepti 1 an mai strangi ceva bani si iei un linhai la 1000-1200 euro sau adly la 1000 euro cu moatoare de 300 foarte rezistente si foarte bune.