| alinusha86 a întrebat:

Care imi poate spune si mie un site unde as putea gasi bobina de inductie mai ieftine?

2 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pe Autovit au o sectiune de piese auto, si acolo poti gasi destul de multe piese si la preturi diferite, daca nu scrie pe google dezmembrari Audi A4 si anul de fabricatie, si gasesti destule, daca vrei noua la orice magazin de piese auto au mai mult ca sigur sau aduc pe comanda in maxim o zi daca nu au pe stoc!

| aliosha76 a răspuns:

Depinde ce an e masina. La UNIX au `MAGNETI` la 315, 69 ron.
Pt.A4 fabricat intre anii 1995-2000.