| IonutzBlackAndWhite a întrebat:

Care ma poate ajuta sa gasesc o masina buna la pretul de 1.500 euro? (Inmatriculata in RO)! Astept multe raspunsuri.Dau FUNDA pentru cea mai buna masina!

3 răspunsuri:
| dariusbocos a răspuns:

Volkswagen bora avem si noi am luat cu 1300 e super buna si n-am avut probleme cu ea de cand am luat-o adica de anul trecut si in plus e si frumoasa in structura si e bunawinking

| coropisnita80 a răspuns:

Salut, cauta pe mercador.ro foarte ieftine masinile

| 0044333 a răspuns:

Parerea mea af fi ca sa mai astepti. sa iti mai strangi vreo 500 1000 euro si sa iti iei un golf 4.:d