| curiosdefel a întrebat:

Care sunt avantajele si dezavantajele unei masini ford mustang gt 500 shelby model recent aparut. As vrea sa fie inclus aici si rezistenta caroseriei,a motorului,toate taxele anuale, taxa de inmatriculare?

Răspuns Câştigător
| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Http://www.alvolante.it/news/mustang_shelby_gt500_2013-715491044

Ia si citeste concluziile le tragi singur. Nu-i o masina pentru orice buzunar!

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Avantaju e ca arata bine si dezavantaje are: costuri imense la benzina, taxe si impozite, piese mecanice. Masina aia si-o permite un om de bani gata care are o avere sau a castigat loteria

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce ai impresia ca cineva care isi cumpara o asemenea masina isi mai face probleme legate de taxe si alte costuri?