| huideni1845 a întrebat:

Cat castiga un instructor auto dupa ce isi plateste toate taxele?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Vreo 1000 lei daca lucreaza la o scoala de soferi, singur nu stiu daca reuseste sa ajunga la 1500 pentru ca taxe va avea de platit toata viata

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Intrebare idioata, cu raspunsuri tampite...
Castiga in functie de situatia sa (angajat sau particular), si mai ales in functie de ELEVI. Se mai scad din castig costurile masinii (intretinere, combustibil, acte).
Daca ar castiga doar 1000-1500 lei cum spun cei de mai sus, s-ar duce soferi pe masina de paine si ar fi mai fericiti, fara atat stres.

| Legend123 a răspuns:

1000-1500 de lei poate happy