| Eugeniusu a întrebat:

Cât costă cele două brațe de pe față partea dreaptă la un Audi A6 din 2002? Un preț aproximativ daca stie cineva, mulțumesc!

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Ce-i aia braț?
cap de bară, basculă, lonjeron?
Trebuie să găsești denumirea piesei altfel bâlbâim cu toții pe aici

| Sandor12921 a răspuns:

Intregul KIT coasta 700-800 de lei cu tot cu manopera, depinde de service, tu iesi ieftin pentru ca ai masina cat de cat ok, Audi a6 din 2002, eu cand am schimbat astea, am platit 2000 de lei, dar stiu sigur ca la A6 din anul ala e 700-800 lei, brate varianta intarita!

| FakeJoker a răspuns:

Cred ca te referi la bratele de sus, de la trapez?