| ella_5590 a întrebat:

Cat costa o fisa medicala anul asta?

5 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Depinde pentru ce ai nevoie, daca vrei si test bacteriologic, daca vrei si viroze, si boli retroactive si asa mai departe. De obicei 10 lei una normala decat ca esti apta pentru... un anumit domeniu!

| chelie91ptm a răspuns:

Nu costa

| Pixel2009 a răspuns:

10 lei. Atât am dat eu pe a mea pentru liceu. Cred că depinde pentru ce ai nevoie...

| ella_5590 explică:

Imi cer scuze big grin o fisa medicala auto vroiam sa zic...sczsad

| Morariu_Ionela_1994 a răspuns:

Pe mine ma costa 250 lei! dar am auzit alte persoane ca 150 lei! cel mai bine stie instructorul auto! intreaba-l pe el! pentru probabil ma costa atat din cauza ca imi face instructorul fisa medicala! merg cu el, si probabil trebuie sa castige si el ceva!