| geo_1909 a întrebat:

Cat credeti ca ar costa un Lamborghini Reventon Roadster dar un Ferrari ENZO FERRARI... funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| lovenotsex a răspuns:

Aproximativ 1mil. dolari fiecare, dar mai scump este Reventon cu cateva sute de mii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele costa peste 1 milion de euro.sune cele mai scumpe modele atat de lamborghini cat si de ferrari.produse in seriewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are dreptate booh... un Reventon Costa 1, 5 mil de $ da chestia i ca noi incepe de acolo unu second-hand il gasesi si la 1, 2-1, 3 mil $ tongue si enzo nu-i 800. 000 i maxim second-hand 400. 000 tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

l.r.r=125. 000dolari
f. e=135. 000euro
f. f=130. 000dolari

| Danutul22 a răspuns:

In primul rand, pentru Ferrari Enzo iti trebuie o invitatie speciala de la compania Ferrari ca sa il cumperi, trebuie sa fii client fidel, exista doar 400Enzo si nu se MAI VAND chiar si cei care le au nu le pot vinde la oameni.le pot vinde doar inapoi la companie...

| blonduu a răspuns:

La fel de mult cat scrie pe google! Vreau funda!