| LucaDan a întrebat:

Ce acte imi trebuie in cazul in care mi-am pierdut permisul auto? cum obtin o dovada pentru ca trebuie sa circul?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aici: http://www.prefecturabuzau.ro/......isului.pdf ai actele necesare si procedura de urmat.
Dovada o obtii tot de la Serviciul permise, dupa ce anunti pierderea.

| viotedy a răspuns:

Mai bine declari distrus, ca sa nu spuna sa mai astepti poate il gaseste cineva.telefoneaza la ei poate se dau duplicate si la permis, stiu ca la certificat se dau pe loc.