| anonim_4396 a întrebat:

Ce amenda primesti daca nu ai rovinieta?

5 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Amenda pentru ca nu ai platit rovinieta variaza intre 500 si 1000 roni.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru inceput te taxeaza cu 500 ron.

| andreea3216 a răspuns:

Amenda pentru lipsa rovinietei este cuprinsa intre 500 si 2000 RON.Iti recomand sa nu circuli fara rovinieta deoarece sunt din ce in ce mai multe radare in tara care monitorizeaza masinile aflate in trafic.

| fcsb32 a răspuns:

Amenda minima este de 500 lei pentru autoturisme, iar cea maxima este de 2000 lei

| foarterau a răspuns:

Www.grigbusiness.ro te sfatuieste sa o cumperi...(am mers cu cineva cu o masina mica si am platit eu, 12, 5 lei pentru o saptamana. ceva de genul asta)