| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti care este cea mai rapida masina:BMW X5, Aston Martin, BUGATTI VEIRON si Viper

16 răspunsuri:
| emoboy a răspuns:

Veyron daca ati fi citit pe un blog de la Bugatti ati fi aflat ca se vinde ca avand 1001 dar de fapt are 1024, motor de 8000cmc cu 16 cilindri.Viteza max putin peste 400 km/h.

| ByLoREDaN a răspuns:

Bugatti Veironwinking dar totusi ce legatura are BMW X5 cu Aston Martin, Bugatti si Dodge Viper? L-as compara cu ML si Q7 sau cu Touareg da nu cu Bugatti, Aston si Dodge big grin

| .::CyBeR::. a răspuns:

Bugatti Veyron, este cea mai rapida masina din lume, de serie ma refer, ca sunt si masini de dragsting care ating si 500KM/h, si a doua masina de serie ca viteza este McLaren F1.

| dErEkk a răspuns:

Bugatti Veyron 280 mph/407km/h

| FORMULADTI a răspuns:

Bugati clar

| c0rn3l1uss a răspuns:

Bugatti Veiron.

| dragosh a răspuns:

Nici macar nu sunt din aceeasi clasalaughing

| beyonddarkness a răspuns:

Bugatti Veiron clar happy

| sanders a răspuns:

Bugatti veyron SS spun multi ca este cea mai rapida masina de serie din lume cu 432 km/h si cu 1200 de HP dar nu este asa.Cea mai rapida masina din lume este barabus TKR car prinde 435 km/h si prinde suta in 1.67 de secunde si nu stiu exact cam cati HP are. bugatti prinde suta in doar 2.5 secunde

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce draq sa caute x5 langa masinile care le-ai enumerat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bugatti > Viper
Viper modificat > Bugatti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bugatti veiron

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bugatti veiron

| Ciprian Ionut a răspuns:

Buggati Veyron 407 km/h priveste aici http://www.youtube.com/watch?v=LO0PgyPWE3o&feature=related cea mai rapida masina de serie din lume

| cedry2k a răspuns:

Veyron... 1001 hp top speed 408 kmh

| bobonr13 a răspuns:

Bugatty Veyron 1001 hp top speed pe bord 420