| xt a întrebat:

Ce masina de dupa 2004 recomandati in bugetul de 5-9000 euro (neaparat euro 4, maxim 100 000 km): Opel Astra H, Opel Corsa H, Opel Vectra H, Ford Focus, Ford Mondeo, VW Polo, VW Golf (ultimele 2 nu sunt sigur ca se gasesc in bugetul asta)?

7 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Focus, Mondeo, Golf.

| kenzo007 a răspuns:

Pai VW Golf este buna ca masina dar si un Renault sau Nisan este la fel de buna. Aicia este decizia ta privind si pretul intretinerii, fiindca piesele de VW sunt mult mai scumpe.
Baftahappy

| teodorus a răspuns:

Vw golf 4 sau 5 sunt cele mai bune variante! cu maxim 7000 de euro gasesti golf 4 cu fulloption si nu foarte multi km happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parerea mea dintre cele mentionate: un Golf V...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Golf V... 1. 9 tdi 105 cp si o sa fi multumit

| mhann a răspuns:

Eu mi-as lua Opel. E mai silentzioasa si mai eleganta. VW e mai zgomotos, si mai scump... Faptul ca e mai grozav e o poveste... si o chestiune de marketing... Am avut de a face cu amandoua. Fordul nu-l cunosc.
Pana la urma tu hotarasti... Sa ai bafta! ca e nevoie multa si de ea. happy

| blackdiamond a răspuns:

Depinde in ce oras stai si cum te descurci cu sofatul daca stai intr-un oras foarte aglomerat ti-as recomanda un golf 4 iar daca nu un ford mondeo este foarte spatios si arata foarte bine putin modificatwinking ford mondeo vreau sa imi iau si eu...