| ionela_8269 a întrebat:

Ce motocicleta recomandati pentru o fata, incepatoare? am gasit un suzuki gsxr 600, neinmatriculat, din 2007.3000 euro. e mult? cat costa inmatricularea? astept raspuns.

Răspuns Câştigător
| 34588773 a răspuns:

600cm3? este cam mult pentru tine atat timp cat esti incepatoare si trebuie sa tii cont de faptul ca esti fata si nu te incanta pe tine forta.Nu este chiar atat de mult inmatricularea adica in jur de vreo 300 euro dar eu cred ca un motor de 150cm3--maxim 400cm3 este perfect il vei putea conduce mai usor si plus de asta va fi si mai ieftina inmatricularea, aceasta depinzand de capacitatea motorului.

8 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

3000 de euro pe un motor?
cam multicel
te sfatuiam mai bine sa iei o masina( nu te ploua, nu te ninge)

| Popik a răspuns:

Cauta un naked (honda cb 500) sau un enduro (sunt foarte bune pentru incepatori/incepatoare)

| domnulgest a răspuns:

Pai daca esti incepatoare prima data mergi pe unu de 250 cc nu unu de 600 trebuie sa o ei cu usurelul si 3000 de euro e mult eu am o honda 1100 fireblade e buna si am dat doar 2000 de euro la mana a doua

| ganton a răspuns:

Doresc ca primul stalp al tau sa fie!

| ionela_8269 explică:

Ganton.tu ai vreo problema? daca nu iti convine, nu raspunde, nu esti obligat.

| ionela_8269 explică:

Multumesc mult pentru celelalte raspunsuri!happy:*

| ionela_8269 explică:

Nu-mi plac

| ionela_8269 explică:

Am masina big grin iar visul meu e un motor :X