| Cap0ne a întrebat:

Ce motocicleta sport de pana în 125cm la un preț de pana în 700-800Euro îmi recomandați? În curând îmi voi lua A1 și caut un motor la un preț accesibil pana ma voi învată bine și îl voi schimba in ceva mai mare.

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Ehem, da' echipament ca lumea ai, sau vrei sa intri si tu in randurile meseriasilor care umbla in pantaloni scurti si tricou pana isi rup coloana sau altceva de genul la o cazatura care nu le-ar fi facut decat ceva vanatai daca erau echipati cum trebuie?
On-topic, alea pana in 125 sunt trotinete, nu motociclete sport...