| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de Subaru?

8 răspunsuri:
| emoboy a răspuns:

Imi plac masinile de la Subaru. Cel mai mult:subaru tribeca; legacy si WRX.http://www.ridelust.com/wp-content/uploads/2008-subaru-wrx-sti-spec-r1.jpg.

| sorin a răspuns:

Subaru si Mitsubishi sunt masinii strasnice si cam in aceeasi categorie se situeaza.

| sorin a răspuns:

Asta asa este @jocnecurat

| jocnecurat a răspuns:

Am un 2007 WRX STI.Sunt masini foarte bune.Sistemul AWD e super.Nu au probleme tehnice.Performante.Sunt foarte multumit cu Subaru.

| jocnecurat a răspuns:

@sorin in schimb Mitubishi sunt de calitate mai slaba...nu se compara cu Subaru care au putine probleme. Dar pentru Mitsubishi gasesti mai multe piese aftermarket si sunt usor de modificat.

| ByLoREDaN a răspuns:

Eu de Subaru sunt bine satisfacut de un singur lucruwinking partea Mecanica (tractune, amortizoare bratze de suspensi si motor) in rest nu vreau sa jignesc marca dar la calitatea interiorului sunt in urma cu cel putin 15 ani... Cine are posibilitatea de a vedea 30 de masini pe zi cu siguranta imi da dreptate happy

| .::CyBeR::. a răspuns:

OOOOOO Subaru, este un rege al curselor WRC cu Colin McRae la volan, R. I. P Colin McRae.

| beyonddarkness a răspuns:

Mie imi plac masinile de la Subaru. in special B9 Tribeca