| Bulinaaaaa a întrebat:

Ce parere aveti despre bentley?

Răspuns Câştigător
| Robin a răspuns:

E cea mai jmekera masina, masina mea :X merita sa stii daca nu iti iei Audi R8 sau TT funda?puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

In Romania nu merita cumparat un Bentley fiindca are si o intretinere foarte scumpa, impozit mare, piese scumpe si nu in ultimul rand pica repede fiindca sunt masini de asfalt nu le plac drumurile din Romania!

| Trefla a răspuns:

E ok numai ca e cam de fite in rest o masina buna...destul de fiabila fata de celelalte.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna, pai ma duc sa o intreb pe Moni:d doar ea ma poate ajutahee hee cred ca e o maina de fite pentru fetele de bani gatawinking