| ady3600 a întrebat:

Ce parere aveti despre Dacia Super Nova?
Raport calitate-pret, consum, taxe.

Răspuns Câştigător
| ionutzsteaua86 a răspuns:

Dacia Super Nova, acum, la multi ani dupa lansare raportul calitate pret este unul echilibrat, mai ales ca are motor de Renault si nu de Dacie, asa cum e 1310 de exemplu. Daca vrei o masina cu care sa iti faci treaba, sa platesti taxe minime si sa ai costuri foarte reduse la intretinere, este o masina interesanta, dar eu zic sa te uiti mai bine la Solenza, este varianta mai noua si pentru carteva sute de euro in plus eu consider ca este mai potrivita.SUCCES IN ALEGEREA MASINI!

2 răspunsuri:
| Stefanu a răspuns:

Consum bun, taxe ieftine, pret bun si rugina buna...

| subfocus a răspuns:

E ok. intretinere super ieftina, taxe mici, calitate slaba... e dacie.
si eu inclin spre solenza daca ai ocazia