| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre femeile care conduc motociclete?

11 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Le admir (dar le si compatimesc) pentru curaj. Cel putin pe soselele noastre, motociclismul este sport extrem.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Este extraordinar de frumos si curajos, le apreciez foarte mult.

nony
| nony a răspuns:

Fete cu atitudine.acum nu stiu cum se descurcá pe douá roti, dar apreciez curajul lor.

| Suzy a răspuns:

Mi imi plac. Nu toate au curajul lor.

| psiholoaga a răspuns:

Imi plac.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ha, mie-mi plac, am avut scuter.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Personal, le admir foarte mult.
Sunt tari pe motoare.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt o impatimita a motoarelor si imi petrec ff mult timp documentandu-ma despre acestea, cel mai frumos vis al meu ar fi sa conduc una, desi nu cred ca se va intampla vreodata, dificultatea banilor ma impiedica, sunt fericita ca raman insa cu visul si nimeni nu ma va putea trezi vreodata din el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Lucianghio, cum o cheama si de unde e? Sunt destul de bine "bagata" intre motocicliste; am creat un grup pe Facebook, am si site pentru ele... fa-ne cunostinta, poate i-ar place sa cunoasca si alte fete ca ea happy

| LCD a răspuns:

Asa cum pentru barbati poate fi o pasiune, poate fi si pentru femei.
Mie personal imi plac la nebunie motoarele, nu ma pricep la ele... legat de fabricatie si astea. dar cand vad ca trece pe langa mine unu...cu o viteza de aia:X si mai face si zgomot.pff.smug
m-as urca imediat laughing

| lucianghio a răspuns:

Foarte buna. Femeile sunt ceva mai atente si uneori, mai curajoase pe motocicleta decit barbatii. Apropo', si fiica mea conduce motocicleta!