| WayhaughtK a întrebat:

Ce parere aveti despre marca Mercedes?
In special modelele de la 2013 in sus

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Practic ne intrebi ce parere avem de probabil cel mai bun producător de masini de serie. Ce te aștepți sa spunem? Ca e de cacao?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca daca ai bani esti zeu

| TheTom7 a răspuns:

Am un W212 de un an aproape, am facut 50. 000km cu el, ultimul drum a fost de 1. 000km si nu m-a lasat niciodata in drum, nu mi s-a stricat nimic important de cand il am, doar un senzor de imi intra in limp mode, dar a fost doar 100e si blocatorul de volan, care asta este boala lor si a fost undeva la 400e ca nu a putut fi reprogramat vechiul contact.
Oricum, daca vrei mercedes iti trebuie bani, schimbul de ulei cu ulei original, filtre bune e 800+lei
Daca n-ai de gand sa o intreti cu piese bune nu mai ti-o lua ca iti bati joc de ea, mercedes e fiabil cat timp ai grija cum trebuie de el. Ca si alte masini de altfel.