| VOLVO4LIFE a întrebat:

Ce parere aveti despre masina asta? http://www.autovit.ro/volvo-c30-C32110128.html

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Masina e ok, dar daca ai sa cauti pe autovi ai sa gasesti acelasi model din 2011 cu 60-80k km la jumatate de pret

| MultPreaInteleptulTractorist a răspuns:

Misto, dar vrea enorm pe ea.

| VirusS97 a răspuns:

Eu zic că este ok, deşi preţul poate puţin cam mare ţinând cont de rulaj, dar este nouă deci merită. Cu 14 mii aceeaşi maşină dar motor mai mic de 1, 5... dar nu este aşa mic ok. Depinde ce vrei cai are destui, motorul mare, cutia elastică....nu ştiu ce să zic de consum.

| Adikis a răspuns:

Masina este frumoasa si bine dotata dar totusi nu poti zice ca e noua, are deja 2 ani, deci parerea mea este ca pretul este un pic piperat. Volvo sunt masini foarte bune, se ridica si la standardele Mercedes de performanta si rezistenta in timp.Merita sa iti investesti banii intr-o asemenea masina. Acum depinde de tine, masina este impecabila.

| florinlucian a răspuns:

Si-ar merita bani cu niste conditi sa aiba istoric service sa fie propietarul masini (factura sa fie p numele lui). volvo este o marca buna dar cam scumpa la preturi, este adevarat ca poti gasi poate si la 10.000 de euro acceasi masina insa daca este adusa de afara nu poti fi sigur(a) ca ceea ce scrie in anunt este ceea ce se vinde