| JaguarSType a întrebat:

Ce parere avetis i cum vi se pare un https://www.google.ro/......ps?/search Mercedes slk 2004?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai bani sa o intretii e o masina frumoasa si bineinteles fiabila ca totusi e un mercedes

| marin81 a răspuns:

Iti dai seama ca nu este o masina pentru muritorii de rand? E foarte frumoasa, dar iti trebuie o caruta de bani sa o intretii, asta pe langa impozitul si asigurarea care banuiesc ca nu e tocmai ieftina/ In afara de asta cine nu si-ar dorii asa ceva?