| Catalina903901 a întrebat:

Ce rechizite trebuie in clasa a 6? Sunt din Republica Moldova.

Răspuns Câştigător
| TheSniperSinon a răspuns:

Rigla, echer, creioane, acuarele (nu cumpara acrile), caiete, compas, pixuri, culori, caiete, invelitoare caiete, carti, telefonul cu internet, si aceea rigla cu care masori unghiurile (am uitat numele, arata ca o rigla cu un semicerc deasupra), bafta la scoala si l te rog frumos, data viitoare
te rog nu mai incadra educatia la auto & moto

1 răspuns:
| Verbin_Valentina_1987 a răspuns:

Hey nimic special doar vei folosi ceva mai mult compasul si riglele