| lexy22 a întrebat:

Cine a incercat sa o cheme pe bloody mary? ce s-a intamplat? ea exista?

Răspuns Câştigător
| Yollanda;x a răspuns:

Superstitii. Nu exista.

8 răspunsuri:
| Roby67 a răspuns:

Eu am chemat-o intr-un bar si a adus-o chelnerita :))
http://z.about.com/d/lowcarbdiets/1/0/H/6/-/-/bloodymary.jpg

| rain a răspuns:

Retard! big grin

| RealLife a răspuns:

Nu exista.crede-ma si eu am incercat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am incercat dar nu a mers...in orice caz trebuie sa te concentrezi bine

| Xonia a răspuns:

EU am incercat si nu s-a intamplat nimic
Daca incerci si tu sa ne spui(daca te mai vedemlaughing)

| Poinsettia a răspuns:

Stiu faza cu "tipa" aia. Daca incerci, zi-ne si noua. Bineinteles, daca te mai vede cineva dupa aia.

| Frrramboise a răspuns:

laughing o daaa! am incercat si eu!
vrei sa stii ce s-a intamplat?
a aparut in oglinda si m-a luat cu ea,
m-a dus la un bar si am baut o cafea impreuna, si am stat de vorba happy
si stii cine mi-a sevit cafeaua? nu, n-ai sa ghicesti:Chiar Jack Spintecatorul (!) in oase si... oase
glumeam! nu exista Bloody Mary!