| stiby a întrebat:

Cine raspunde la intrebare asta e ****! ce trotineta imi recomandati?

4 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Pai ce este asa de greu de raspuns? La ora actuala in Romania cele mai ok ar fi Worker Fliker 3 dar sunt vreo 500-600 de lei! Si degeaba razi dar am avut ceva persoane care au venit la service auto sa isi schimbe rulmentii de la trotineta si culmea una adusa din Canada avea carte de service rolling on the floor si vorbesc foarte serios!

| GodBlessYou a răspuns:

Un scuter de tip trotineta.

| ynga a răspuns:

Un scuter oarecare cu un manual de gramatica atasat de el... laughing))