| kcristian82 a întrebat:

Cine sta pe scaunul din dreapta baiatul sau fata? al masini...

Răspuns Câştigător
| FlaShX a răspuns:

Baiatul iti spun ioo funda plz na``m nic ona

13 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu exista o regula, la mine pe scaunul din dreapta de exemplu sta o trusa mare de scule...

| emoboy a răspuns:

Baiatul conduce ziua cand e treaz si fata conduce noaptea cand baiatul e beat! Dar daca sunt amandoi beti, aici e o problema(baiatul conduce sau suna pe cineva). Cine conduce sta in stanga(daca volanul este pe stanga)sau conduce cel din dreapta daca...

| razzvan27 a răspuns:

Depinde.daca afara ploua sta fata iar daca e soare sta baiatu. exceptie fac anii bisectzi cand se intampla invers si atunci cand pozitia lui mercur retrograd este la 45 de grade fata de meridianul de 25 de grade pe luna.

| razzvan27 a răspuns:

Pai i-am raspuns omului ca sa inteleaga cum sta treaba...altfel nu stiu cum sa explic big grin

| asya a răspuns:

Pai depinde cine conduce! Nu exista o regula!

| elasexygagica a răspuns:

Soferul

| pitcrv a răspuns:

Daca e baiatu la volan logic e ca fata in fata, daca e fata la volan atunci baiatu trebuie sa stea in dreapta

| DakotaRoyse a răspuns:

Depinde cine conduce, normal. laughing) Dacă conduce fata, crezi că poate ocupa şi celălalt scaun? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiatul conduce si fata sta in dreapta.

| Beatrice_5910 a răspuns:

Fata

| Shopiaalin a răspuns:

Baiatul laughing
fata conducesmug

| jean4 a răspuns:

Razzvan27. M-am blocat cu totul. Nu stiu in ce termeni stiintifici ai intrat ca m-ai dat gata.

| edy007 a răspuns:

Fata