| Anonim2024 a întrebat:

Cine știe care este cel mai bun site de mașini second hand?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mobile.de

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Olx are cele mai multe masini de ocazie, cu un procent ok de vanzatori de incredere.
Facebook marketplace de exemplu e plin de masini fara fiscal si "anumite etnii" cu care nu e de facut afaceri, autovit are in principal dealeri semi-autorizati cu masini cosmetizate, mult peste pretul real.
Eu ultimele 4 masini le-am cumparat de pe olx, la pret mic/corect, de la persoane fizice de incredere. Bineinteles, sunt si acolo tepe, trebuie experienta ca sa nu iei teapa.

| ReddY25 a răspuns:

Caută pe Autovit