| hd04wbw a întrebat:

Cine stie cat m-ar costa taxa de prima inmatriculare la o Dacia Logan de 1.4 noua ( an 2010)?

Răspuns Câştigător
| sincer a răspuns:

Doi prieteni si-au cumparat Loganuri noi si au platit taxa amandoi la fel la motor de 1. 4 adica 476 euro sau mai bine zis rotund 500 euro.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Calculează aici: http://www.autobizz.ro/taxa-inmatriculare.php
Pa, pa.

| hd04wbw explică:

Domnule " crazy" eu zic sa te mai informezi pentru ca loganurile sunt euro 4.

| xuanbou a răspuns:

"daca e euro 5 adica cea mainoua e cam 50 de euro " pai daca e euro 5 nu se plateste laughing), taxa e in jur a 400 de euro. Nu mai dati raspunsuri daca nu stiti...

| Radu15 a răspuns:

Nu este taxa de inmatriculare pentru masina noua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da te coasta 480de euro

| Relax a răspuns:

Nu trece de 500 euro, si eu am logan da de 1. 6 vz ca ala de 1. 4 ii greu iar motorul este mic, la depasiri ii praf, demaraj, consuma mult cat ala de 1. 6 iti spun asta pentru ca am avut de 1. 4 de firma, cel mai bun ii de 1. 5 dci.

| crazy_8087 a răspuns:

Dar nu e euro 4 logan frate numa daca e diesel