| matei041070 a întrebat:

Cine stie o scoala de soferi mai ieftina? Funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| ASIGURATORUL a răspuns:

Pentru Bucuresti aproximativ 600-650 lei(http://www.activ2010.ro/ ). In provincie probabil ca e ceva mai ieftin.

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Depinde in ce oras. Am colaboratori in mai multe orase din tara, daca esti interesat da-mi un mesaj privat si am sa iti dau o adresa ieftina si bine inteles o scoala de calitate fiindca asa ieftine sunt multe dar depinde si de calitate!

| onasis1961 a răspuns:

Daca am sti si orasul ar fi bine!

| MaxiValau a răspuns:

Un sfat de la mine: NU te duce la scoli particulare, care sunt mai ieftine, pentru ca acolo s-ar putea sa ai un instructor care... nu are nicio treaba cu tine te pune la volan si nu te invata nimic. Te lasa de capul tau. Mai bine te duci la o scoala cunoscuta, unde vei fii sigur ca instructorii te vor invata.