| LuvingSe7en a întrebat:

Credeti ca "Skoda" este o masina buna?
Si ce culoare v'ar placea sa fie?

Răspuns Câştigător
| Doar1îngeR a răspuns:

Este o masina buna pentru ca are consumul foarte mic...
culoarea... http://testdrive.ro/wp-content/uploads/2006/10/skoda%20joyster.jpg GALBENA!

4 răspunsuri:
| emoboy a răspuns:

Este o masina fiabila, foarte silentioasa motor de VW mai bine, e destul de buna multi au skoda mai ales octavia.Culoarea un gri metalizat.winking

| Sofer a răspuns:

E o masina spatioasa si culorile care imi plac sunt: gri si albastru deschis dar si rosu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista " buna " poate fiabila! Este fiabila dar ca model este depasita rau. Stiti de cita vreme se fabrica Octavia? 1997 ( adolf )

| maduts a răspuns:

Pai eu as prefera un albastru metalizat :X