| CiorneiNicusor a întrebat:

Cum pot renunța la o comandă pe AUTODOC și cum îmi pot recupera banii

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Cererea de returnare a articolului

Ce trebuie să faceți dacă articolul achiziționat nu corespunde sau ați decis că nu-l doriți

Pe site-ul desktop

Utilizator înregistrat

Pentru a depune o cerere de returnare, urmați pașii descriși mai jos:

Accesați contul dumneavoastră personal și apoi secțiunea Comenzile mele.
Selectați comanda cu articolul pe care doriți să-l returnați și faceți clic pe Detalii despre comandă.
Selectați Articol pentru returnare sau înlocuire într-o fereastră nouă.
Alegeți motivul returnării. Dacă motivul returnării este legat de deteriorarea produsului, puteți încărca dovezile fotografice. Acest lucru va accelera procesul de examinare a cererii.

După ce ați depus cererea de returnare, puteți verifica statutul acesteia.

mai multe detalii aici : https://help.autodoc24.ro/......11/236/543

pentru a lua legatura cu ei :

https://help.autodoc24.ro

| Violleta2022 a răspuns:

Citeste pe website-ul de unde ai cumparat, t ce regulament si conditii au ei, pentru anularea unei comenzi si rambursarea banilor.