| Xardaxs a întrebat:

Cum pot sa leg un amplificator auto Blaupunkt GTA 260 (mufe RCA la intrare)la un casetofon original CD Player (Renault Laguna 2 din 2001)
Exista ceva mufe speciale?
Sau exista ceva variante de casetofoane fara a pierde comenzile de pe volan?

1 răspuns:
| ombladon a răspuns:

Daca ai 2 mufe RCA la casetofon, folosesti un cablu 2RCA -> 2RCA, daca nu are mufe, atunci ai nevoie de un adaptor High-Low, iei semnal de la iesirile casetofonului. http://www.be-loud.ro/......-High-Low/