| WayhaughtK a întrebat:

Daca incep scoala de soferi pe 10 octombrie, cam in cat timp o termin?
Prin ianuarie?

3 răspunsuri:
| Gaby212 a răspuns:

Da,cam asa.Depinde daca nu vrei si ore suplimentare pana sa iti dai examenul.De multe ori nu e suficient doar ce inveti cu instructorul.

| ubhgyfytddtfhfgdf a răspuns:

Depinde si programarea. Ăștia te pun să aștepți 3 - 4 luni pana la examenul auto.

| Mihaella4356 a răspuns:

Poți termina scoala in 2-3 luni..sau o poti termina in 8.
Depinde si de orasul in care ești și de cât de des faci orele de condus. Spre exemplu, dacă faci zilnic 2 ore, atunci termini cam intr-o lună și un pic legislația și orele de condus. Si la sala...depinde de oraș. Spre exemplu eu am dat in Bacău și acolo nu te programează la sală, te duci tu când vrei (după ce îți înregistrezi dosarul).Dar in alte orase e cu programare și durează și o lună să te programeze pentru sala. Apoi la traseu m-a programat cam intr-o lună.
Depinde si daca iei sala si traseul din prima. dacă nu..automat va dura mult mai mult.
Succes! Și ai grijă sa nu calci pe nimeni!?