| Doru_Vasile_1988 a întrebat:

Dau FUNDA
TPU merita sa imi cumpar un atv lifan de 107cc, ii limitat la 100km/h cu 450 lei?
Doar ca are toba putin sparta
Nu porneste din prima
Si scaunul ie putin rupt
Cat costa un scaun nou nu second si cam cat mar costa toata manopera
Dar in principal merita?

3 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Se numeste sa, nu scaun. daca la motocicleta mea de 3000+ euro saua e sub 30, la ala ar tau ar trebui sa fie sub 100 ron. dar daca nu ia cheie din prima si toba sparta eu nu as sari cu banii...

| Bogatasul a răspuns:

Merge sa cumperi, chiar nu costa mult

| Doru_Vasile_1988 explică:

Pai si daca il cumpar ce s-ar putea sa se intample cel mai grav ca toba o sudez si la problema cu pornistul mi-a spus cineva ca nu stiu ce trebuie reglat