| ramo_4209 a întrebat:

De ce nu trage motorul la cielo? La inceput mergea bine! Are senzori pe motor?

2 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Pot fi multe cauze, e greu de spus. Consumabilele au fost schimbate la timp? Ma refer in special la filtrul de aer (10000 km), filtrul de combustibil (10000 km), bujii (15000 km). Ti se aprinde vreun bec in bord?

Stefan
| Stefan a răspuns:

Cel mai bine pentru a nu da cu presupusu, mergeti la un atelier de reparatii auto, puneti masina pe un tester auto si veti afla exact unde este defectul.