| anonim_4396 a întrebat:

De la cati ani poti merge cu un ATV 110cmc? Stiu doar la masini si la unele motociclete de la 18 ani ai dreptul de-a le conduce. Fundoaie laughing!

Răspuns Câştigător
| Foca a răspuns:

Deci ca sa mergi cu un atv de 110 trebuie sa ai 16 ani si sa faci legislatia. Eu am app 17 si am unu de 244 cm trebuie sa il aduc in tara si m-am intereseat si poti merge cu un atv pana in 400kg.winking funda pls

6 răspunsuri:
| rolfenstein a răspuns:

De la 16 ani

| haiZI a răspuns:

De la 16 ani cu categoria b1 daca greutatea atv-ului nu depaseste 500 kg

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La masini si motociclete de la 18 ani.
la atv ai voie de la 16 ani dar trebuie sa dai un test.

| boghy123 a răspuns:

Hmm si eu am un atv, nu are nici 50 kgdar nu stiu cati cc are...am 12 ani si as vrea MUUULt sa merg cu el pe stradalove struck dar pana nu merge un parinte la politie sa intrebe nu ma lasacrying poate ma ajuta cineva.ms:d

| Ax3ll a răspuns:

La masini ai voie de la 18 ani.
La scuter, atv - 16 Ani!

| Ax3ll a răspuns:

La scuter - SubCategoria A1
Atv - SubCategoria B1