| raduradu2014 a întrebat:

De unde pot scoate cazierul auto din Teleorman? Daca se poate si programul.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca este vorba de istoricul sanctiunilor rutiere atunci il poti obtine de la politia rutiera.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu n-am auzit de cazier auto! Nu vad nici un asemenea ghiseu! Doar cazier judiciar. Uite aici: https://goo.gl/nrPyCF In mod normal in orasul resedinta de judet (Alexandria in cazul tau) dar poti intreba orice politist de pe strada. Vad ca sunt orare si in celelalte localitati mari (orase si municipii).