| Bogox2 a întrebat:

Detin un scuter, marca First Bike, modelul Sprinter. Vreau sa stiu si eu dimensiunea rulementilor ambielajului. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Stefangts a răspuns:

Nu ai nevoie de dimensiune. mergi cu cel vechi. si are o serie il poti inlocui, sa-l ai pe cel vechi. in cazu in care nu-l ai masori cu subleru interiorul carterului si tija de la ambielaj cu cotele alea mergi si vei gasi, parerea mea, e ca cele chinezesti nu prea se pot numii scutere big grin